Likwidacja szkód

PROTEKTOR po szkodzie

Usługa: „Protektor po szkodzie” powstała jako tarcza ochronna przeciw coraz częściej spotykanym problemom z wypłatami świadczeń odszkodowawczych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Zauważyliśmy, że zaskakująco wysoki procent procesów likwidacji szkód kończy się odmową lub wypłatą niepełnej kwoty ubezpieczenia. W nierównym starciu ze świadomym swojej przewagi ubezpieczycielem poszkodowany ma małe szanse na wygraną.

Znajomość procedur

Na ubezpieczonego czyhają różnego rodzaju pułapki związane z nieznajomością wewnętrznych procedur ubezpieczyciela czy też Ogólnych Warunków Ubezpieczenia. Nawet niewielki błąd przy składaniu wymaganych dokumentów, niepoprawnie sformułowane oświadczenia, błędnie przygotowane opisy zdarzenia, dokumentacja niezgodna z wytycznymi TU, przekroczenie terminów określonych w OWU i wiele innych przyczyn – mogą być podstawą do negatywnego rozpatrzenia wniosku o wypłatę lub zaniżenia odszkodowania.

Od ponad dwudziestu lat skutecznie reprezentujemy klientów w procesach likwidacji szkód. Nasi doświadczeni specjaliści, na podstawie wypracowanych procedur likwidacyjnych, pomagają bezpiecznie przejść przez skomplikowane procedury i formalności. Nasza praktyka w tym zakresie gwarantuje otrzymanie należnego odszkodowania na etapie działań przedsądowych.

Jak działamy?

Gwarantujemy opiekę dedykowanego specjalisty od momentu zgłoszenia szkody po wypłatę odszkodowania.

Zapraszamy wszystkich

Chcemy obejmować wsparciem jak najszerszą grupę przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania zawodowe. Z usługi „Protektor po szkodzie” możecie Państwo skorzystać nawet w przypadku, jeżeli umowa ubezpieczenia nie została zawarta za naszym pośrednictwem.